Відгуки про компанію 3-d формочки для пряників
- Попова И.
Довго відправляли. Формочки дуже гарні, шкода правда одна розслоїлась , після другого використання.
- Тетяна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую величезне за формочку, і подарунок.
- Субботіна Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлия Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Довго висилали трафарет, замовлення уже коли прийшло було для мене не актуальне. Я намагалася писати продавцю про відмову і на промі, але мені ніхто не відповідав, потім мені прийшлось сплатити відправку і скасувати самостійно на пошті…кошти мені не відправили і вибачень я не почула, або якусь реакцію від продавця. Не рекомендую
- Людмила Л.
Оплатила дві позиції, ще не вислали
- Наталія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую, процвітання Вашому бізнесу!
- Андрій І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Виктория К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
чудові менеджери дуже швидко все надіслали гарне обслуговування стосовно товару з боку функціоналу насадка файна гарні вийшли квіти але стосовно матеріалу варто зазначити що для крему ідеально підходить але для зефіру краще металеві бо ці через тиск у мішку під час формування квітки можуть тріснути( тому треба дуже обережно або обирати металеві...
це провина виробника оскільки одна витримала а друга трошки не(
