Кошик
+380 (98) 692-35-76
Leo 3D
Кошик

Відгуки про компанію 3-d формочки для пряників

  • Попова И.
    Добре

    Довго відправляли. Формочки дуже гарні, шкода правда одна розслоїлась , після другого використання.

  • Тетяна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно

    Дякую величезне за формочку, і подарунок.

  • Субботіна Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Олег К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Юлия Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Дуже погано

    Довго висилали трафарет, замовлення уже коли прийшло було для мене не актуальне. Я намагалася писати продавцю про відмову і на промі, але мені ніхто не відповідав, потім мені прийшлось сплатити відправку і скасувати самостійно на пошті…кошти мені не відправили і вибачень я не почула, або якусь реакцію від продавця. Не рекомендую

  • Людмила Л.
    Погано

    Оплатила дві позиції, ще не вислали

  • Наталія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно

    Дякую, процвітання Вашому бізнесу!

  • Андрій І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Дуже погано
  • Світлана Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Виктория К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно

    чудові менеджери дуже швидко все надіслали гарне обслуговування стосовно товару з боку функціоналу насадка файна гарні вийшли квіти але стосовно матеріалу варто зазначити що для крему ідеально підходить але для зефіру краще металеві бо ці через тиск у мішку під час формування квітки можуть тріснути( тому треба дуже обережно або обирати металеві...
    це провина виробника оскільки одна витримала а друга трошки не(