
Трафарет для пряників і тортів + формочка-вирубка "Гусак з бантиком"
84 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2202
Трафарет для пряників і тортів + формочка-вирубка "Гусак з бантиком"
Формат трафарету А5. Матеріал: плівка ПВХ прозора.
Розмір вирубки: 12*10 см (розмір і тип форми можна змінити за Вашим бажанням).
Колір виробу може відрізнятися від вказаного на фото.
Якщо Ви хочете замовити формочку, якої немає в каталозі, ми можемо її намалювати. Ця послуга безкоштовна.
Повний асортимент продукції Ви знайдете у нашому інтернет-магазині https://leo3d.com.ua
Трафарет для пряников и тортов + формочка-вырубка "Гусь с бантиком"
Формат трафарета А5. Материал: пленка ПВХ прозрачная.
Размер вырубки: 12*10 см (размер и тип формы можно изменить по Вашему желанию).
Цвет изделия может отличаться от указанного на фото.
Если Вы хотите заказать формочку, которой нет в каталоге,мы можем ее нарисовать. Эта услуга бесплатна.
Полный ассортимент продукции Вы найдете в нашем интернет-магазине https://leo3d.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Форма для солодощів |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 10 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
- Ціна: 84 ₴



