
Формочки-вирубки для пряників зі штампом "Зайченя-хлопчик"
243 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2199
Формочки-вирубки для пряників зі штампом "Зайченя-хлопчик"
Форма складається з 4-ох окремих вирубок зі штампами, які можна використовувати як разом, так і окремо, у різних виробах.
Розміри:
загальний - 21*7 см (розмір і тип форми можна змінити за Вашим бажанням).
вушка - 5*6 см
голова - 6*6,5 см
тулуб - 5*7 см
ноги - 5*6 см
Колір виробу може відрізнятися від вказаного на фото.
Також ви можете замовити формочки
зайченятка-дівчинки https://leo3d.com.ua/ua/p2489165694-formochki-virubki-dlya.html

або пари зайченят https://leo3d.com.ua/ua/p2489191181-formochki-virubki-dlya.html

Якщо Ви хочете замовити формочку, якої немає в каталозі, ми можемо її намалювати. Ця послуга безкоштовна.
Повний асортимент продукції Ви знайдете у нашому інтернет-магазині https://leo3d.com.ua
Формочки-вырубки для пряников со штампом "Зайчонок-мальчик"
Форма состоит из 4-ех отдельных вырубок со штампами, которые можно использовать как вместе, так и отдельно, в разных изделиях.
Размеры:
общий - 21*7 см (размер и тип формы можно изменить по Вашему желанию).
ушки - 5*6 см
голова - 6*6,5 см
туловище - 5*7 см
ноги - 5*6 см
Цвет изделий может отличаться от указанного на фото.
Также Вы можете заказать формочки
зайчонка-девочки https://leo3d.com.ua/ua/p2489165694-formochki-virubki-dlya.html

или пары зайчат https://leo3d.com.ua/ua/p2489191181-formochki-virubki-dlya.html

Если Вы хотите заказать формочку, которой нет в каталоге, мы можем ее нарисовать. Эта услуга бесплатна.
Полный ассортимент продукции Вы найдете в нашем интернет-магазине https://leo3d.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 10 мм |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
- Ціна: 243 ₴


