
Формочка-вирубка для пряників "Будиночок 13"
82 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2196
+380 (98) 692-35-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Формочка-вирубка для пряників "Будиночок 13"
Розміри: 15*9 см (розмір і тип форми можна змінити за Вашим бажанням).
Колір виробу може відрізнятися від вказаного на фото.
Якщо Ви хочете замовити формочку, якої немає в каталозі, ми можемо її намалювати. Ця послуга безкоштовна.
Повний асортимент продукції Ви знайдете у нашому інтернет-магазині https://leo3d.com.ua
Формочка-вырубка для пряников "Домик 13"
Размеры: 15*9 см (размер и тип формы можно изменить по Вашему желанию).
Цвет изделия может отличаться от указанного на фото.
Если Вы хотите заказать формочку, которой нет в каталоге,мы можем ее нарисовать. Эта услуга бесплатна.
Полный ассортимент продукции Вы найдете в нашем интернет-магазине https://leo3d.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 10 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴


