
3D формочки-вирубки для пряників "Бджілка зі стільниками"
79 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2184
+380 (98) 692-35-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Формочки-вирубки для пряників "Бджілка зі стільниками"
Розміри: бджілка 7*7 см, стільники 7*5 (розмір і тип форми можна змінити за Вашим бажанням).
Колір виробів може відрізнятися від вказаного на фото.
Якщо Ви хочете замовити формочку, якої немає в каталозі, ми можемо її намалювати. Ця послуга безкоштовна.
Формочки-вырубки для пряников "Пчелка с сотами"
Размеры: пчелка 7*7 см, соты 7*5 см (размер и тип формы можно изменить по Вашему желанию).
Цвет изделия может отличаться от указанного на фото.
Если Вы хотите заказать формочку, которой нет в каталоге,мы можем ее нарисовать. Эта услуга бесплатна.
Полный ассортимент продукции Вы найдете в нашем интернет-магазине https://leo3d.com.u
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 10 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴




