
Формочки-вирубки для пряників "Набір з трьох будиночків"
170 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2182
Формочки-вирубки для пряників "Набір з трьох будиночків"
Розміри: 13*9 см, 15*7 см та 10*7 см (розмір і тип форми можна змінити за Вашим бажанням).
Колір виробів може відрізнятися від вказаного на фото.
Якщо Ви хочете замовити формочку, якої немає в каталозі, ми можемо її намалювати. Ця послуга безкоштовна.
Повний асортимент продукції Ви знайдете у нашому інтернет-магазині https://leo3d.com.ua
Формочки-вырубки для пряников "Набор из трех домиков"
Размеры:13*9 см, 15*7 см и 10*7 см (размер и тип формы можно изменить по Вашему желанию).
Цвет изделий может отличаться от указанного на фото.
Если Вы хотите заказать формочку, которой нет в каталоге,мы можем ее нарисовать. Эта услуга бесплатна.
Полный ассортимент продукции Вы найдете в нашем интернет-магазине https://leo3d.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 10 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
- Ціна: 170 ₴







