
3D формочки-вирубки для пряників зі штампом "Хелловінський набір"
214 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2065
+380 (98) 692-35-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3D формочки-вирубки для пряників зі штампом "Хелловінський набір"
Розміри (розмір і тип форми можна змінити за Вашим бажанням):
привид - 4*4 см
череп - 4*4 см
кажан - 3*4 см
цукерка - 4*2 см
кіт - 4*4 см
павутина - 4*4 см
капелюх - 3,5*4 см
гарбуз - 4*4 см
Якщо Ви хочете замовити формочку, якої немає в каталозі, ми можемо її намалювати. Ця послуга безкоштовна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 10 мм |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴










