
3D формочки-вирубки для пряників "Набір шестикутників"
82 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2012
+380 (98) 692-35-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3D формочки-вирубки для пряників "Набір шестикутників"
Розміри: 8*9 см, 5*6 см, 4*5 см та 3*4 см (розмір і тип форми можна змінити за Вашим бажанням).
Колір виробів може відрізнятися від вказаного на фото.
Якщо Ви хочете замовити формочку, якої немає в каталозі, ми можемо її намалювати. Ця послуга безкоштовна.
Повний асортимент продукції Ви знайдете у нашому інтернет-магазині https://leo3d.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 10 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴




