
3D формочка-вирубка для пряників зі штампом "Привид"
72 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2120
+380 (98) 692-35-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3D формочка-вирубка для пряників зі штампом "Привид"
Розміри: 10*10 см (розмір і тип форми можна змінити за Вашим бажанням).
Якщо Ви хочете замовити формочку, якої немає в каталозі, ми можемо її намалювати. Ця послуга безкоштовна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 10 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴


