
3D формочка-вирубка для пряників "Курчатко з бантиком"
44 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2087
+380 (98) 692-35-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3D формочка-вирубка для пряників "Курчатко з бантиком"
Розміри: 9*7,5 см (розмір і тип форми можна змінити за вашим бажанням).
Якщо ви хочете замовити формочку, якої немає в каталозі, ми можемо її намалювати. Ця послуга безкоштовна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 10 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴


